MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI – RZĄD SIĘ ODCINA

“11 listopada stał się jednym z najważniejszych dni dla nas, Polaków. Jest w sposób niekwestionowany dniem świątecznym. Dla ludzi, którzy myślą w kategoriach niepodległościowych – niezależnie od poglądów, czy to będzie nawiązanie do tradycji piłsudczykowskiej, narodowej czy innych nurtów – ten dzień jest sprawą najważniejszą. I tu – używając języka politologicznego – możemy mówić o pewnym konsensusie, że jest to dzień jedności Polaków również m.in. za sprawą Marszu Niepodległości.”

Artykuł opublikowany na stronie: https://naszdziennik.pl/polska-kraj/202735,nie-zmarnujmy-dnia-jednosci-polakow.html

Rząd obecnie sprawujący władzę razem z prezydentem, nie mają zamiaru wyjść razem z narodem na ulicę, aby w pochodzie świętować 100 rocznicę odzyskania niepodległości. Czyżby to zdjęcie kolejnej maski z oblicza polityków? Dlaczego Polakom od pewnego czasu wmawia się, że wszystko co narodowe i patriotyczne ma charakter wręcz zbrodniczy. Kim są ludzie, którzy nami rządzą, gdzie kształcą się ich dzieci, dokąd sięgają ich korzenie? Czy obecna rocznica to nie jest dla nich okazja do zapalenia kolejnej lampki na pomniku Mickiewicza?

1 komentarz

  1. Pasożydy zawładnęły marszem niepodległości, bo z narodowego stał się państwowym! To było PO PiS-owe przechwycenie Marszu Polaków!

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *