REMONT ULICY PÓŁNOCNEJ

Utrzymanie dróg gminnych to w zasadzie studnia bez dna. Asfalt na tych drogach pojawia się z okazji np. wyborów, kiedy to wykonywane są kolejne odcinki o długościach nieprzekraczających kilkuset metrów. W połowie lutego na ulicy Północnej został wysypany tłuczeń warstwą grubości ok. 5-10 cm, co ma być synonimem remontu tej drogi. Stan tej drogi gminnej jest zły od wielu lat, a przyczyną jest między innymi ruch ciężkich maszyn rolniczych. Nasilił się on po wyremontowaniu sąsiedniej ulicy, na której położono asfalt i dla oszczędzenia nawierzchni bitumicznej lepiej było rozjeżdżać drogę gruntową. Mieszkańcy przy ulicy Północnej wielokrotnie zgłaszali do samorządu potrzebę wyremontowania odcinka służącego dojściu i dojazdom do własnych posesji. Ulica Północna czeka w kolejce na ułożenie nawierzchni asfaltowej.

1 komentarz

  1. Czy można prosić autora tego tekstu aby pokazał nam mieszkańcom Nowosielec podobne zdjęcia jak wyżej,dotyczące kolejnych dróg w naszej miejscowości?
    Myślę ,że pomogłyby one radnym, którzy podejmują decyzje w naszym imieniu,która drogę w pierwszej kolejności należy “zrobić”.
    Podejmując decyzje kierują się sympatiami a nie koniecznością zapewnienia bezpiecznej drogi do naszych domostw!
    Jest kilka ciekawych dróg w naszej wiosce!

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *