MISJE ŚWIĘTE W PARAFII

W dniach 8-13 października odbędą się w naszej parafii Misje święte. Będzie to czas refleksji i spotkania ze Słowem Bożym. Misje zostaną poprowadzone przez dwóch misjonarzy, którzy będą udzielać nauk misyjnych w trakcie nabożeństw przed południem i po południu. Środa będzie dniem, kiedy będzie można skorzystać z sakramentu pokuty. Dla parafii jest to rok szczególny, gdyż teraz właśnie przypada 90 rocznica wybudowania kościoła. W najbliższym czasie parafię odwiedzi metropolita Przemyski ks. arcybiskup Adam Szal. W trakcie tej wizyty udzieli bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Będzie również okazja do poświęcenia świątyni w odnowionym po remoncie kształcie. Zadaniem parafialnych misji świętych jest przede wszystkim odnowienie naszych relacji z Bogiem, refleksja nad sensem naszego ziemskiego pielgrzymowania oraz czas odnajdywania tych wartości, które w tych trudnych czasach stanowią jedyne źródło radości i nadziei.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *