NIEDZIELSKI SZKOLI SIĘ W USA

– Jestem ciekaw, czy posłowie PiS-u wzięli pod uwagę opinię rzecznika praw obywatelskich, którego też wybrali, że “zmuszanie ludzi do ujawnienia informacji o nieobowiązkowych świadczeniach medycznych jest sprzeczne z konstytucją i stanowi naruszenie tajemnicy medycznej” – zauważył Krzysztof Bosak (Konfederacja). Nie dajmy sobie wmówić, że chodzi tu o bezpieczeństwo. Jak podkreślił poseł Konfederacji, z ostatnio przeprowadzonych sondaży wynika, że “polscy przedsiębiorcy nie domagają się segregacji“. – PiS jest pod presją pewnych “globalistycznych kręgów” – zaznaczył Bosak

Zapytany, co przez to rozumie, przypomniał, że “ostatnio minister Niedzielski konsultował się z prof. Faucim, który jest architektem covidowego zamordyzmu w USA”. – Po co polski minister konsultuje się z kontrowersyjnym doradcą Bidena, złapanym na manipulacjach i niemającym nic wspólnego z konserwatyzmem i katolicyzmem – wskazał.

– Nie dajmy sobie wmówić, że chodzi tu o bezpieczeństwo. Wyraźnie widać, że te wszystkie sposoby nie pozwoliły w żadnym państwie opanować pandemii. Liczby zachorowań, mimo stosowania tych wszystkich metod, są wyższe niż rok temu, kiedy ich nie stosowano – dodał poseł Konfederacji.

Czytaj więcej https://wydarzenia.interia.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.