ZAMKNĄ NIE ZAMKNĄ – KIEDY KONIEC CIUCIUBABKI?

Zdaniem radnego z Nowosielec Grzegorza Michalskiego użyte sformułowanie, iż sytuacja wokół placówki bankowej w  naszej miejscowości jest  “nie do końca jasna” nie jest tutaj na miejscu. Radny informuje, że “… odbyły się dwa spotkania z Zarządem PBS oraz kilka rozmów telefonicznych. Zaangażowani w temat doskonale znają treść wypracowanego tymczasowego porozumienia. W rozmowach udział brali Radni z Nowosielec, Sołtys oraz Pani Wójt.” Zapewne chodzi tu o podkreślenie zaangażowania strony społecznej, podejmującej starania o utrzymanie placówki. Z nieoficjalnych źródeł docierają informacje, że Punkt Obsługi Klienta zostanie jednak zamknięty w najbliższym czasie. Informację ostateczną postaramy się przekazać na początku nadchodzącego tygodnia.

 

3 komentarze

 1. Witam

  Chodziło o sformułowanie cyt.”Tym razem zmiana decyzji nie do końca jest jasna, ale faktem jest, że zapadła nagle. ” – co sugeruje jakiś podtekst ewentualnych uzgodnień.
  A takich nie było.
  Jaka będzie przyszłość tej placówki to się okaże.
  Udało się wynegocjować utrzymanie w mocy poprzedniej deklaracji Zarządu PBS tak aby klienci korzystający z palcówki w Nowosielcach mieli czas na podjecie właściwych dla siebie kroków.

 2. No nie zamkną!
  Ksiądz dzisiaj w ogłoszeniach mówił trzeba do kościoła chodzić mniej lęku i niepewności by w nas było!

 3. Plebs wiejski runie do zarszynskiej metropoli pełnej urzędników i sklepy będą miały wielki utarg jak gminna spółdzielnia.

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *