PBSBANK ZAMYKA PLACÓWKĘ W NOWOSIELCACH

Z końcem lutego 2019 zamknięta zostaje placówka Podkarpackiego Banku Spółdzielczego  w Nowosielcach. Punkt Obsługi Klienta działający ostatnio przez trzy dni w tygodniu zdaniem Zarządu Banku jest nierentowny. Lokal bankowy mieścił się w budynku Domu Kultury stanowiącym majątek Urzędu Gminy w Zarszynie, a wybudowanym sporym staraniem mieszkańców Nowosielec na początku lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Dla tych, co korzystali z okienka kasowego dla dokonywania opłat i wykonywania przelewów bankowych pozostanie teraz wizyta w Oddziale PBS w Zarszynie lub wyjazd do Sanoka. Dla posiadaczy bankowości elektronicznej sytuacja nie ulegnie zmianie – oni mogą wykonywać większość operacji klienckich o dowolnej porze dnia i nocy.

4 komentarze

  1. Po konferencji w sprawie Iranu, no i zamiarach likwidacji placowki bankowej w Nowosielcach nasuwa się taka refleksja- kawał. ZNALAZŁ ŻYD PORTFEL,PRZELICZYŁ PIENIĄDZE, BRAKUJE!

  2. To skandal że tak się traktuje ludzi starszych i niemobilnych. Wypad do banku do Zarszyna po kasę to bedzie dla nich wycieczką kilkugodzinną autobusem. Ja solidaryzuje się i zamykam konto i likwiduje lokatę w PBS.

  3. Drodzy mieszkańcy Nowosielec moim zdaniem, ta placówka od początku nie miała sensu ponieważ ,nie które osoby wolały wyjechać do Zarszyna.Zamiast korzystać z placówki w Nowosielcach to jeździli do innych banków widocznie mili czas i pieniądze aby tam jeździć.

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *