TEATR NIENAWIŚCI

“Żyjemy w okresie trwającej i wciąż rozwijającej się rewolucji aksjologicznej, gdzie wartości moralne, estetyczne, poznawcze, religijne, kulturowe są nieustannie poddawane brutalnemu rewizjonizmowi, który przybiera różne formy. Przy tym relatywizacja wartości powoduje brak oparcia w czymś trwałym. A ponieważ u podłoża tkwi ideologia lewicowa, którą należałoby sklasyfikować jako neomarksistowską ze względu na program, zadania i cel, który realizuje, więc wszystkie siły skoncentrowane są na usunięciu z przestrzeni publicznej Pana Boga. Chrześcijaństwo stanowi dla tych środowisk główną przeszkodę w budowaniu wizji świata, a w nim człowieka bez Boga. Chrześcijaństwo bowiem wychowuje do miłości, a nie do nienawiści.”

Artykuł opublikowany na stronie: https://naszdziennik.pl/mysl/205335,teatr-nienawisci.html

3 komentarze

  1. Nowosielce +polin czyli tu odpocznij. Warto, by upamietnic pomordowanych przez szowinizm ku przestrodze potomnym.

  2. Polecam krótką nowelke Henryka Sienkiewicza U bramy Raju. To co napisał 100 lat temu realizuje się na naszych oczach.

  3. 9 luty to początek RZEZI WOLYNSKIEJ.DZIESIATKI TYSIECY OFIAR POLAKOW ZAMORDOWANYCH PRZEZ UPA NIE JEST POCHOWANYCH NA CMENTARZACH .UMYDLNE ZABÓJSTWO TO GRZECH WOLSJACY O POMSTĘ DO NIEBA.

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *